Premiera SOLROOF

PREMIERA SOLROOF BUDMA 2023

Zapraszamy do odbycia wirtualnego spaceru po stoisku SOLROOF, którego premiera miała miejsce na Targach BUDMA 2023, oraz do zapoznania się z naszymi produktami. Stoisko zostało wyróżnione przez organizatorów targów BUDMA 2023 nagrodą Acanthus Aureus. Nagroda jest przyznawana za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem oraz podkreślają wizerunek firmy.

GALERIA & FILM

To były intensywne dni na targach BUDMA 2023, podczas których miała miejsce oficjalna premiera nowej marki i produktów SOLROOF. Uścisnęliśmy blisko 1500 dłoni podczas prowadzonych rozmów o zintegrowanym dachu fotowoltaicznym. Oprócz wyjątkowych prezentacji multimedialnych, licznych ekspozycji (m.in. zintegrowanego dachu fotowoltaicznego) i stoiska o powierzchni 250 m2, tradycyjnie zadbaliśmy o dobre samopoczucie naszych gości. Wydaliśmy blisko 700 naszych kultowych burgerów, 40 kg krówek i 600 upominków, które świadczą o tym, jak dużo działo się na naszym stoisku. Wróćmy jeszcze raz pamięcią do tego wydarzenia dzięki przygotowanej galerii zdjęć oraz materiałowi wideo.

SOLROOF stawia na wysoką jakość gwarantowaną przez BP2 - wiodącego producenta kompleksowych rozwiązań dla branży stalowej i budowlanej, który jest obecny na rynku od 30 lat.